fbpx

Кето меню – 01.07.2020г.

Въглехидрати

19,50 гр.

Вид меню

Ден от седмицата

30.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

СРЯДА

Въглехидрати общо: 19.50 гр.

Обяд

Спаначена крем супа 250 гр.

спанак 100гр., масло ГХИ 10гр., кисело мляко 30гр., ½ бр. яйце – 20гр.

Омлет и бекон с топено сирене 300 гр.

3 броя яйца, топено сирене 80 гр, бекон 60 гр. хималайска сол 2 гр. масло ГХИ 10 гр.

Вечеря

Свинска вратна пържола с грах 300 гр.

свинска вратна пържола 250гр., грах 40гр., черен пипер 5гр., масло ГХИ 5гр., хималайска сол 5гр.

Редена салата 250гр.

белени краставици 120 гр. домати120гр зехтин 20гр. зелени чушки 40гр.

 

Количката е празна