fbpx

Кето меню – 09.06.20

Въглехидрати

20.00 гр.

Вид меню

Ден от седмицата

30.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

ВТОРНИК

Въглехидрати общо: 20.00 гр.

Обяд

Пилешка супа 250гр.
50гр. пилешко филе, 30гр. алабаш, 30гр. зелена чушка, 10гр. магданоз, 30гр. масло, 30гр. животинска сметана

Кюфтенца от патладжан 300гр.
1 патладжан – 200гр., 1бр. яйце – 40гр., 20гр. магданоз, моцарела 40гр., 20гр. кашкавал от овче мляко, 20гр. пармезан

Вечеря

Миш-маш на фурна 300гр.

1бр. яйце 40гр., сирене 40гр., зелени чушки 150гр., хималайска сол 5гр., белени домати 30гр.

Салата айсберг с риба тон 300гр.

салата айсберг 100гр.,маруля 100гр., риба тон 50гр., режимен дресинг

Количката е празна