Кето меню – 11.06.20

Въглехидрати

18.00 гр.

Вид меню

Ден от седмицата

30.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

ЧЕТВЪРТЪК

Въглехидрати общо: 18.00 гр.

Обяд

Запеканка 300 гр.

пресни зелени чушки 150гр., патладжан 80гр, кашкавал 40гр., хималайска сол 5гр.

Млечна супа 250 гр.

алабаш 40гр., сирене 40гр., животинска сметана 30гр., 1бр. яйце 40гр.

Вечеря

Касапски кюфтета 300 гр.

60% свинско мляно месо и 40% телешко мляно месо – 100гр., бекон 40гр., гъби 20гр.,20гр. кашкавал, хималайска сол 5гр., бял пипер 5гр.

Шопска салата с яйце 300 гр.

80гр. белени краставици, 80гр. домати, 40гр. зелени пресни чушки, черни маслини без костилка 20гр., сирене 20гр., хималайска сол 5гр., зехтин, пресен лук, магданоз 10гр., 1бр. яйце 40гр.

Количката е празна