Кето меню – 13.01.2021г.

Въглехидрати

19,50 гр.

Вид меню

Ден от седмицата

30.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

СРЯДА

Въглехидрати общо: 19.50 гр.

Обяд

Мъфин с боровинки 175 гр.

бадемово брашно, яйце,стевиола ,масло ГХИ, бакполувер

Огретен от тиквички 300гр.

200гр. тиквички, 30гр. пресен лук, 100гр. животинска сметана, 50гр. кашкавал, 30гр. зехтин

 

Вечеря

Телешко задушено 300гр.

250гр. телешко месо, 50гр. чушки, пресен лук 20гр., черен пипер, . хималайска сол

Салата печени чушки и сирене 300 гр.

Печени чушки 100 гр. Домати 100 гр. Сирене 50 гр. Дресинг 50 гр.

 

Количката е празна