Кето меню – 18.10.2021г.

Въглехидрати

18,50 гр.

Вид меню

Ден от седмицата

30.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

ПОНЕДЕЛНИК

Въглехидрати общо: 18.50 гр.

Обяд

Агнешка супа 250гр. 

агнешко месо 60гр., спанак 100гр., пресен лук 20гр., кисело мляко 20гр., яйце 20гр., джоджен 5гр., масло ГХИ 10гр., червен пипер 5гр., зехтин, пушен червен пипер 5гр.,

Кето запеканка с гъби 300 гр.

гъби 160 гр. яйца 120 гр. течна сметана 20 гр. куркума, извара, моцарела, риган, масло, сол

Вечеря

Чушки бюрек 300гр. 

печени чушки, несолено сирене, яйце, пречистено масло ГХИ, пармезан

Овчарска салата 300г. 

домати 70 гр. краставици 60 гр. сирене 40 гр. шунка 30 гр. печена чушка 50 гр.яйце 30 гр. кашкавал 20 гр.

Количката е празна