Кето меню – 22.09.2020г.

Въглехидрати

14.00 гр.

Вид меню

Ден от седмицата

30.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

ВТОРНИК

Въглехидрати общо: 14.00 гр.

Обяд

Агнешка супа 250гр.

агнешко месо 60гр., спанак 100гр., пресен лук 20гр., кисело мляко 20гр., яйце 20гр., джоджен 5гр., масло ГХИ 10гр., червен пипер 5гр., зехтин, пушен червен пипер 5гр.,

Печени чушки със сирене и яйце на фурна 300гр.

печени червени чушки 150гр., сирене 50гр., яйце 40гр., масло ГХИ 10гр.

Вечеря

Свински гърди на скара 300гр.

свински гърди 250гр., масло ГХИ 10гр., зехтин, черен пипер 5гр., хималайска сол 5гр.

Салата с авокадо 300гр.

рукола 150гр., 80гр. маруля, белена краставица 60гр., авокадо 40гр., черен пипер 5гр., зехтин., чери домати 40гр.

Количката е празна