Кето меню – 23.09.2021г.

Въглехидрати

16,50 гр.

Вид меню

Ден от седмицата

30.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

ЧЕТВЪРТЪК

Въглехидрати общо: 16.50 гр.

Обяд

Таратор 250 гр.

Краве кисело мляко 120гр.,Краставици 80 гр.,Хималайска сол , Вода 50 гр. шарлан, копър

Пилешки дробчета на фурна 300гр. 

пилешки дробчета 150гр., пресен лук 30гр., черен пипе, 5гр. масло ГХИ 10гр. , червен пипер 10гр., печена зелена чушка 30гр.

Вечеря

Запеканка с чушки, кашкавал и сирене 300гр.

чушки 150гр., черни маслини без костилка 20гр., гъби 30гр., кашкавал 50гр., пармезан 40гр., сирене 40гр.., масло ГХИ 10гр.

Зелена салата с авокадо 300гр.

150гр. маруля, 50гр. рукола, 100гр. белени краставици, авокадо 40гр., 1бр яйце – 40гр

 

Количката е празна