Кето меню – 12.01.2021г.

Въглехидрати

14.00 гр.

Вид меню

Ден от седмицата

30.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

ВТОРНИК

Въглехидрати общо: 14.00 гр.

Обяд

Крем супа от карфиол 250гр.

карфиол 150гр., сметана 40гр., масло ГХИ 10гр., хималайска сол 

Печен лаврак на скара със сотирани зеленчуци 300гр.

лаврак 140гр., тиквички 60гр., домати 30гр., патладжан 40гр., гъби 40гр., масло 10гр., бял пипер ,хималайска сол 

Вечеря

Чушки бюрек 300гр.

печени чушки 150гр., несолено сирене 50гр., яйце 40гр., масло ГХИ 5гр., пармезан 30гр.

Салата Дзадзики 300гр.

краве кисело мляко 200гр., белени краставици 90гр., копър 10гр.

Количката е празна