Кето меню – 26.07.2021г. – 30.07.2021 г.

Вид меню

130.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

ПОНЕДЕЛНИК

Въглехидрати общо: 18.50 гр.

Обяд

Крем супа от карфиол и сирене халуми 250гр.

100гр. карфиол, 20гр. сметана, 30гр., сирене халуми 40гр., масло ГХИ, 5гр. хималайска сол

Запеканка с ементал и тиквички 300гр.

тиквички 200гр., ементал 50гр., кашкавал 40гр., животинска сметана 30гр., масло ГХИ 10гр.

Вечеря

Салата с топчета рикота и босилек 300гр.

домати 100гр., белени краставици 100гр., босилек 5гр., рикота 40гр., мащерка 5гр., печени червени чушки 40гр., режимен дресинг

Вратна пържола на фурна 300гр.

свинска вратна пържола 300гр., черен пипер 5гр., бял пипер 5гр., хималайска сол 5гр., масло ГХИ 10гр., зехтин

ВТОРНИК

Въглехидрати общо: 14.00 гр.

Обяд

Супа с пуешко месо 250гр.

пуешко филе 50гр., броколи 20гр., праз лук 10гр., червена чушка 10гр., заквасена сметана 30гр., зехтин 20гр., хималайска сол 5гр.

Запеканка с яйце и козе сирене 300гр.

печени чушки 150гр., кашкавал 30гр., козе сирене 50гр., яйце 40гр., животинска сметана 30гр., хималайска сол 5гр.

Вечеря

Салата с рукола и чери домати 300 гр.

рукола 110 гр. чери димати 110 гр. бейби спанак 30 гр. пармезан 30 гр. орехи 20 гр.

Шницел по Виенски 300гр.

свинско контра филе 300гр., яйце 40гр., пармезан 40гр., масло ГХИ 10гр., копър 5гр., хималайска сол 5гр.

СРЯДА

Въглехидрати общо: 19.50 гр.

Обяд

Кето мъфин с боровинки 200 гр.

бадемово брашно,боровинка,бакполувер, яйца

Панирани тиквички с млечен сос 300гр.

тиквички 150гр., пармезан 30гр., яйце 40гр., кисело мляко 40гр копър 10гр., масло ГХИ 20гр., хималайска сол 5гр.

 

Вечеря

Филе от сьомга със сметана 300гр.

филе от сьомга 200гр., заквасена сметана 40гр., хималайска сол 5гр., черен пипер 5гр., зехтин, пресен лук 10гр., копър 10гр.

Салата със синьо сирене и авокадо 300гр.

рукола 100гр., маруля 100гр., белени краставици 60гр., чери домати 60гр., черни маслини без костилка 20гр., синьо сирене 40гр., авокадо 50гр., режимен дресинг

ЧЕТВЪРТЪК

Въглехидрати общо: 16.50 гр.

Обяд

Таратор 250гр.

кисело мляко, белена краставица, копър, орехи, хималайска сол 5гр., животинска сметана 10гр.

Омлет шунка, кашкавал и зеленчуци 300гр

яйца 120гр., шунка 50гр., кашкавал 40гр., печени чушки 40гр., домати 40гр., топено сирене 10гр.

Вечеря

Парче кето пица с млечен сос 250 г.

блат от –бадемово брашно 50 гр. Доматено пюре 20 г. червена чушка 30 гр. Маслини 30 гр. бекон 60 гр. Кашкавал 80 гр.

Яйчена салата 300гр.

яйца 120гр. , 100гр. режимна майонеза, зехтин

 

ПЕТЪК

Въглехидрати общо: 13.00 гр.

Обяд

Крем супа от броколи 250гр.

броколи 150гр., животинска сметана 30гр., черен пипер 5гр., хималайска сол 5гр.

Яйца по панагюрски 250 гр.

яйца 3 броя краве кисело мляко 80 гр. масло ГХИ 20 гр. хималайска сол 5 гр. червен пипер 5 гр.

 

Вечеря

Пилешка пържола филе със синьо сирене и сметана 300 гр.

пилешка пържола филе 200гр., синьо сирене 30гр., животинска сметана 30гр., черен пипер 5гр., магданоз 10гр.

Зелена салата с овчи кашкавал 300гр.

маруля 200гр., белени краставици 60гр., овчи кашкавал 50гр., черни маслини без костилка 20гр., режимен дресинг

Количката е празна