fbpx

Кето меню – 17.06.2020г.

Въглехидрати

21.5 гр.

Вид меню

Ден от седмицата

30.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

СРЯДА

Въглехидрати общо: 19 гр.

Обяд

Въглехидрати общо: 10 гр.

Супа от тиквички с хуск 250гр.

тиквички 100гр., праз лук 30гр., зелена чушка 30гр., животинска сметана 20гр., зехтин 20гр., хималайска сол 5гр.

Телешки бургер на скара със сотирани зеленчуци-телешка кайма 140 гр.

яйце 1 брой тиквички 40 гр. чушка зелена 40 гр. патладжан 40 гр. зехтин, хималайска сол 5 гр.

Вечеря

Въглехидрати общо: 9 гр.

Свински джолан със зеленчуци 300гр.

свински джолан 200гр., тиквички 100гр., червена чушка 100гр., зелена чушка 100гр., гъби 100гр., зехтин 30гр.

Овчарска салата 300гр.

белени краставици 80гр., домати 80гр., кашкавал 20гр., шунка 20гр., сирене 20гр., черни маслини без костилка 10гр., пресен лук 20гр.

 

Количката е празна