fbpx

Кето меню – 19.06.2020г.

Вид меню

Въглехидрати

25.3 гр.

Ден от седмицата

30.00 лв.

Изчерпан

Менюто включва

ПЕТЪК

Въглехидрати общо: 13 гр.

Обяд

Въглехидрати общо: 7 гр.

Пуешка супа с броколи 250гр.

пуешко филе 50гр., броколи 20гр., праз лук 10гр., червена чушка 10гр., заквасена сметана 30гр., зехтин 20гр., хималайска сол 5гр.

Ризото с гъби 300гр.

100гр. карфиол, 150гр. гъби, 20гр. пармезан, 5гр. джоджен, 5гр. червен пипер, 30гр. червена чушка, 30гр. масло, 5гр. хималайска сол

Вечеря

Въглехидрати общо: 6 гр.

Сирене пане на фурна 300гр.

сирене 200гр., бадемово брашно 30гр., 1 яйце, 5гр. хималайска сол

Печена чушка с козе сирене 300гр.

150гр. печена червена чушка, 80гр. козе сирене, 50гр. режимен дресинг

Количката е празна